Tel: 0505 258 68 86
bulentkarayazi@gmail.com

ROBOTİK KOLLU PLC EĞİTİM SETİ DENEY SETİ - STEP MOTORLU

Mekatronik Eğitim Setleri Deney Setleri
Ürün Kodu: PLC4
Mekatronik PLC eğitim seti PLC programlama becerisinin kazanılmasını sağlayan step motorlu mekatronik eğitim seti dir. Endüstriyel sensörlerin, parça aktarma, baskı işlemi, kesme ve delme makinası çalışmaları gerçekleştirebilir.
Mekatronik PLC eğitim videoları
UYGULAMALI VİDEO EĞİTİMLERİHer zaman her yerden .....

PLC video eğitimleri akıllı tahtalarda kısıtlamasız bir şekildekullanılabilir.

PLC1 eğitim setinin uygulama projeleri ve PLC video eğitimleri hazırlanmaktadır.

EĞİTİM SETİ BÖLÜMLERİMekatronik PLC eğitim setinin bazı bölümleri yandaki fotoğrafa üzerinde gösterilmiştir.
Mekatronik Eğitim Setleri
%100 TAKLİT OLMAYAN ÖZEL TASARIMLARTüm eğitim setlerinin tasarımını ve imalatını ULUS OTOMASYON'un kendisi yapmaktadır.

Robotik kollu PLC eğitim seti diğer bir tabirle Robotik kollu PLC deney seti parça aktarma sistemi, step motor kontrollü konveyör bant, parça ayırma ve robotik kol ünütesi kontrolü haricinde sensör çeşitliliklerini ve kullanılma amaçlarını, mekanik ekipmanları, mekanik hareketlerin diğer ekipmanlar üzerindeki etkisini ve ileri seviyede PLC programlamaya imkan sağlayan mekatronik deney setlerinden biridir.

Mekatronik eğitim setleri arasında yer alan Robotik kollu PLC eğitim seti parça aktarma, konveyör bant, parça ayırma ve robotik kol olmak üzere 4 bölümden oluşmaktadır. PLC eğitim setinde Delta marka PLC bağlanabilir. Böylelikle diğer eğitim setlerinde olduğu gibi Delta PLC eğitim seti olarak kullanılabilir.

Ulus Otomasyon, PLC-4 eğitim setinde öğrencilerin otomasyon yazılımını kolay öğrenebileceği, kullanabileceği ve endüstride yaygın olarak kullanılan endüstriyel ürünleri seçmeyi uygun görmüştür.

EĞİTİM SETİ VİDEOLARI