Tel: 0505 258 68 86
bulentkarayazi@gmail.com

MASA TİPİ PANO TASARIM ve MONTAJI EĞİTİM SETİ

Pano Tasarım ve Montajı Eğitim Seti
Aşağıdaki özellikler ilk kez yenilikte lider ULUS OTOMASYON tarafından uygulanmıştır. Ürün Kodu: PanoM
Pano tasarımı ve montajı eğitim seti diğer bir isimle Pano montörlüğü deney seti üzerinde aynı anda 4 öğrenci bir birinden bağımsız bir şekilde pano tasarımı ve montajı uygulamalarını yapabilir. Tüm elemanlar Pano tasarım ve montajı eğitim seti üzerine sökülüp takılabildiğinden kablo kanalı yerleşim planı ve montajı, PLC bağlantısı, motor kumandası, sürücü bağlantıları vb diğer tüm pano proje uygulamaları rahatlıkla yaptırılabilir.

27.15.2015 tarihli 56822750-60.04-E.13371539 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı'nın okullara gönderdiği resmi yazıda "İş kazası riski bulunan cihaz, ekipman, tezgah, donanım vs'nin tespit edilerek devre dışı bırakılması ve bıraktırılması, demirbaş kaydından düşürülmesi" hükmü yer almaktadır. Resmi yazıda başka bir çok hususa da yer verilmiştir. 56822750-60.04-E.13371539 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı yazısını indirmek için tıklayın.

Tüm elemanlar Pano tasarım ve montajı eğitim seti üzerine sökülüp takılabildiğinden kablo kanalı yerleşim planı ve montajı, PLC bağlantısı, motor kumandası, sürücü bağlantıları vb diğer tüm pano proje uygulamaları rahatlıkla yaptırılabilir. Az yer kaplar ve farklı amaçlar için de kullanılabilir.

Ekonomik çözüm sunacak, tüm ihtiyaçları karşılayacak ve az yer kaplayacak şekilde tasarlanan Pano Tasarım ve Montajı Eğitim Seti aynı anda %100 güvenli ÇEGS - Çarpılmayı engelleyici güvenlik sistemine sahiptir.

MALZEMESİZ MASA TİPİ PANO TASARIM ve MONTAJI EĞİTİM SETİ
MALZEMELİ MASA TİPİ PANO TASARIM ve MONTAJI EĞİTİM SETİ
EK ALINABİLECEK ÜRÜNLER

Aşağıdaki ürünleri ek olarak satın alabilirsiniz.

Aşağıdaki el aletlerini satın alabilirsiniz.

EĞİTİM SETİNİN FOTOĞRAFLARI

Pano Tasarım ve Montajı Eğitim Seti
Pano Tasarım ve Montajı Eğitim Seti
 
Pano Tasarım ve Montajı Eğitim Seti
Pano Tasarım ve Montajı Eğitim Seti