Sıvı Seviye Eğitim Seti Deney Seti 
Tel: 0505 258 68 86
bulentkarayazi@gmail.com

SIVI SEVİYE EĞİTİM SETİ DENEY SETİ

Sıvı seviye eğitim seti
Ürün Kodu: DLM
Sıvı seviye eğitim seti Klemsan marka sıvı seviye kontrol rölesi ile tank üzerindeki elektrodlarla kontrol edilebilir. 2 elektrodlu ve 3 elektrodlu çalışma modlarında tank sıvısını boşaltma veya tankı sürekli dolu tutma uygulamaları yaptırılabilir. En öneli özelliği PLC ile kontrol edilebilmesidir.
sıvı seviye eğitim seti
PLC İLE KONTROL

Modüler PLC Eğitim Seti ile kontrol edilebilir.

Kapasitif sensörler yardımıyla sıvı seviyesi algılanabilir, sayıcı, zaman rölesi vb bir çok PLC uygulaması yaptırılabilir.

ÇİFT FONKSİYONLU BAĞLANTI SİSTEMLİ

İlkez ULUS OTOMASYON'un geliştirdiği çift fonksiyonlu klemens sistemi sayesinde sıvı seviye eğitim setinde hem born fişleriyle bağlantı yapılabilir hem de kablolu bağlantı yapılabilir.

Sıvı seviye eğitim seti
%100 TAKLİT OLMAYAN ÖZEL TASARIMLARTüm eğitim setlerinin tasarımını ve imalatını ULUS OTOMASYON'un kendisi yapmaktadır.

Sıvı seviye eğitim seti kumanda ve kontrol konusundaki eksikliği bir parça olsun gidermek için yapılmıştır. Sıvı seviye kontrolü endüstride oldukça yaygındır ve ders içeriklerinde de yıllarca yer almış bir konudur. Buna rağmen okullardaki kısıtlı imkanlardan ve küçük ama verimli pompa bulunamasından dolayı sıvı seviye deney seti pek yapılamamıştır.

Geliştidiğimiz Sıvı seviye eğitim seti sayesinde öğrenciler bağlantılarını yaparak bire bir gerçek uygulamalar yapabilecek ve ayrıca PLC ile de kontrol edebileceklerdir.

Ulus Otomasyon kolayca arızalanmayacak ve yıllarca kullanılabilecek sıvı seviye eğitim setini uzun bir ar-ge çalışmasından sonra üretmiştir.

Sıvı seviye eğitim setiyle birlikte Modüler PLC Eğitim Setinin alınmasını tavsiye ediyoruz. Aynı anda iki ayrı eğitim setine sahip olunabilir.

Her zaman savunduğumuz gibi PLC eğitim setlerinde mekanik aksamı olmayan, gerçek dışı - "hayali senaryolardan ibaret" - girişlerinde sadece minik anahtarları, çıkışlarında ise led'ler bağlı olan PLC eğitim setleriyle yeterli eğitim verilemez. Bu yüzden Modüler PLC Eğitim Seti Sıvı Seviye Eğitim Seti'ni birlikte tavsiye ediyoruz.

EĞİTİM SETİ VİDEOLARI